Oferta

Telewizja przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej są powszechnie stosowanym narzędziem nadzoru. Sięgają po nie zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Pozwalają na kontrolowanie firmy czy domu na odległość 24 godziny na dobę przez laptop, tablet czy telefon. Dynamiczny rozwój technologi stosowanych w systemach telewizji przemysłowej pozwala na montowanie jej praktycznie w każdych warunkach, takich jak wysokie lub niskie temperatury, w wodzie, a nawet miejscach gdzie brak stałego zasilania. Uzyskanie dobrej jakości obrazu jest możliwe nawet w zaciemnionych miejscach bez użycia dodatkowego oświetlenia. Obsługa systemu czy podgląd materiału są proste i nie stanowią problemu nawet dla laika.

Do głównych zalet posiadania systemu telewizji przemysłowej należą:

 • zwiększenie bezpieczeństwa obiektu
 • całodobowa kontrola obiektu
 • zwiększenie wydajności pracy pracowników
 • zdalna kontrola pracy pracowników
 • ułatwione wykrywanie sytuacji stanowiących zagrożenie dla
 • materiał pochodzący z monitoringu może zostać użyty jako dowód w sądzie
 • Naszym klientom oferujemy bezpłatne projektowanie systemu, które będzie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Szybki montaż oraz 12-miesięczna gwarancję na zamontowany system.

  Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe są podstawową formą zabezpieczeń przeciw włamaniom, napadom czy też pożarom. Od lat cieszą się nie słabnącą popularnością. Wspomagają pracę grup ochroniarskich. Także firmy ubezpieczeniowe obniżają składki ubezpieczeń dla nieruchomości, które posiadają tego typu zabezpieczenie. Centrale alarmowe są niewielkie i łatwe w obsłudze. Mają funkcję wysyłania informacji na komórkę, o uruchomieniu alarmu. Obecna technika pozwala również na montaż systemów bezprzewodowych. Dzięki temu możemy uniknąć zbędnego okablowania. A całość ma estetyczny wygląd, co jest szczególnie ważne przy montażu w domach i mieszkaniach.

  Kontrola dostępu

  Kontrola dostępu to kolejna dziedzina, którą zajmuje się nasza firma. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne rozwiązania, które stanowią wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W zależności od stopnia skomplikowania i funkcjonalności oferujemy: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych po rozbudowany, sieciowy system kontroli dostępu. Systemy te mogą być wykorzystywane do ograniczenia dostępu do pomieszczeń osobą nieuprawnionym lub ewidencji osób wchodzących i wychodzących z danego pomieszczenia. Naszym najnowszym rozwiązaniem jest system kontroli dostępu oparty na biometrii, czyli przez rozpoznawanie geometrii dłoni, mowy czy też cech charakterystycznych tęczówki oka. Systemy biometryczne nie tylko są najbezpieczniejsze, ale również bardzo wygodne gdyż nie potrzeba używać przy nich żadnych dodatkowych elementów takich jak na przykład karta magnetyczna.